Naujienos

2018-05-15

Iškyla ant Tauro kalno, Vilniuje

Kviečiame visus senjorus, neįgaliuosius ir visus, norinčius prisijungti prie nuostabios iškylos, kurios metu šnekučiuosimės, linksminsimės, mankštinsimės, užsiimsime teatriniais žaidimais, o vėliau visi kartu eisime gerti puikaus skonio kavos restorane Le Bonjour visiškai nemokamai.
2016-05-12

„Socialinis taksi" ieško asmeninio (-ės) asistento (-ės) Zarasuose ir Visagine

Socialinis taksi ieško naujų darbuotojų:

„Socialinis taksi" ieško asmeninio (-ės) asistento (-ės) Zarasuose ir Visagine

„Socialinis taksi“ - unikali miesto inovacija. Tai pirmoji taksi paslauga Baltijos šalyse, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia. Tai ne, tik kelionių iš taško A į tašką B Vilniaus mieste organizavimas naudojant puikiai pritaikytus automobilius, bet ir profesionalių asistentų pagalba atliekant kasdienes užduotis. Paslauga vykdoma už simbolinį vienkartinį mokestį. “Socialinis taksi” paslaugas galima užsisakyti el. sistemos pagalba tinklalapyje www.socialinistaksi.lt.

Ieškome naujojo (-os) komandos nario (-ės) Zarasuose ir Visagine  - asmeninio asistento paslaugoms teikti „Socialinis taksi“ programoje Zarasų rajone bei Visagine.

 

2016-04-11

"Socialinio taksi" savanoris Žygimantas: savanorystė yra pats geriausias savirealizacijos būdas.

Žygimantas Mažeika – iniciatyvos „Socialinis taksi“ savanoris, dirbantis Kauno mieste. Žygimantas pats turi įgimtą fizinę negalią, todėl puikiai supranta did iausius „Socialinio taksi“ klientų iššūkius. Jis savo tyrimais tikisi pats prisidėti prie projekto tęstinumo, tvirtindamas, kad savanorystė yra pats geriausias savirealizacijos būdas. Kviečiame susipažinti!

Rodyti daugiau naujienų