Naujienos

2021-03-31

Knygų pristatymas į namus Vilniuje

Socialinis taksi pradeda bendradarbiavimą su Vilniaus miesto savivaldybės centrine biblioteka ir skelbia apie teikiamą knygų pristatymo į namus paslaugą žmonėms su negalia.
2021-03-16

Knygų pristatymas į namus Zarasuose

Socialinis taksi pradeda bendradarbiavimą su Zarasų viešąja biblioteka ir skelbia apie teikiamą knygų pristatymo į namus paslaugą žmonėms su judėjimo negalia bei vyresniems kaip 70 metų senjorams.
2021-03-16

Knygų pristatymas į namus Utenoje

Socialinis taksi pradeda bendradarbiavimą su Utenos A. ir M. Miškinių viešąja biblioteka ir skelbia apie teikiamą knygų pristatymo į namus paslaugą žmonėms su judėjimo negalia bei vyresniems kaip 70 metų senjorams.
2020-12-04

Socialinio taksi dovanų kuponai!

Padovanokite savo artimiesiems ir draugams laisvę judėti! Su džiaugsmu kviečiame visus įsigyti Socialinio taksi dovanų kuponus ir padovanoti galimybę nuvykti prie jūros, į sodą ar aplankyti išsiigtų draugų.
2020-11-17

Socialinis taksi nemokamai teikiamos pavėžėjimo paslaugos Vilniuje

Nuo 2020 m. liepos mėnesio Socialinis taksi vykdo projektą „Socialinio taksi“ klientų įgalinimas dalyvauti ekonominiame gyvenime, teikiant jiems individualias transporto paslaugas". Projekto vykdymo laikotarpiu pavėžėjimo paslaugos žmonėms, gyvenantiems VVG teritorijoje, bus teikiamos nemokamai.
Rodyti daugiau naujienų