Naujienos

2016-05-12

„Socialinis taksi" ieško asmeninio (-ės) asistento (-ės) Zarasuose ir Visagine

Socialinis taksi ieško naujų darbuotojų:

„Socialinis taksi" ieško asmeninio (-ės) asistento (-ės) Zarasuose ir Visagine

„Socialinis taksi“ - unikali miesto inovacija. Tai pirmoji taksi paslauga Baltijos šalyse, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia. Tai ne, tik kelionių iš taško A į tašką B Vilniaus mieste organizavimas naudojant puikiai pritaikytus automobilius, bet ir profesionalių asistentų pagalba atliekant kasdienes užduotis. Paslauga vykdoma už simbolinį vienkartinį mokestį. “Socialinis taksi” paslaugas galima užsisakyti el. sistemos pagalba tinklalapyje www.socialinistaksi.lt.

Ieškome naujojo (-os) komandos nario (-ės) Zarasuose ir Visagine  - asmeninio asistento paslaugoms teikti „Socialinis taksi“ programoje Zarasų rajone bei Visagine.

 

2016-04-11

"Socialinio taksi" savanoris Žygimantas: savanorystė yra pats geriausias savirealizacijos būdas.

Žygimantas Mažeika – iniciatyvos „Socialinis taksi“ savanoris, dirbantis Kauno mieste. Žygimantas pats turi įgimtą fizinę negalią, todėl puikiai supranta did iausius „Socialinio taksi“ klientų iššūkius. Jis savo tyrimais tikisi pats prisidėti prie projekto tęstinumo, tvirtindamas, kad savanorystė yra pats geriausias savirealizacijos būdas. Kviečiame susipažinti!

2016-03-23

Kviečiame prisidėti prie Socialinio taksi stiprinimo 2 proc.

Socialinis taksi kviečia prisidėti prie programos stiprinimo skiriant 2 proc. Socialinio taksi veiklai. Jau ketvirtus metus vykdome sėkmingą veiklą, kurioje dalyvauja daugiau nei 1200, kuriems reikalinga pagalba keliaujant mieste. Šiais metais Jūsų parama bus panaudota naujai įrangai įsigyti: laiptų kopikliams, vežimėliams, naujiems automobiliams.

2016-01-22

Socialinis taksi ieško naujų darbuotojų:

Socialinis taksi ieško naujų darbuotojų: administratoriaus, asmeninių asistentų

„Socialinis taksi“ - unikali miesto inovacija. Tai pirmoji taksi paslauga Baltijos šalyse, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia. Tai ne, tik kelionių iš taško A į tašką B Vilniaus mieste organizavimas naudojant puikiai pritaikytus automobilius, bet ir profesionalių asistentų pagalba atliekant kasdienes užduotis. Paslauga vykdoma už simbolinį vienkartinį mokestį ir yra vykdoma principu 24/7. “Socialinis taksi” paslaugas galima užsisakyti el. sistemos pagalba tinklalapyje www.socialinistaksi.lt.

Ieškome komandos narių Vilniuje, Klaipėdoje bei Vilniaus rajone  - asmeninio asistento paslaugoms teikti „Socialinis taksi“ programoje Vilniaus mieste bei Vilniaus rajone. Taip pat, ieškome administratoriaus (-ės). Terminuota darbo sutartis arba paslaugų sutartis.

2016-01-21

Socialinio verslo akseleratorius Socifaction skelbia trečiąjį naujų socialinio verslo idėjų akseleravimo ciklą!

Šį kartą programą orientuojame į jaunus žmones (14 - 30 metų) turinčius negalią ir norinčius kurti geresnę aplinką sau ir aplinkiniams, taikyti alternatyvius sprendimus ir kurti tvarius socialinius verslus.  

Sėkmingo socialinio verslo pagrindas - gebėjimas gerai suprasti problemą ir veiklos naudos gavėjus. Tikime, kad jaunuoliai, kurių galimybės veikti yra apribotos infrastruktūros nepritaikymo ir aplinkinių žinių stokos, gali atrasti efektyviausią sprendimą ir jį paversti į tvaraus verslo idėja.

 

 

Rodyti daugiau naujienų