Ieškomas Vairuotojas (-a)- asistentas (-ė) Kaune!

„Socialinis taksi" ieško Vairuotojo (-os)- asistento (-ės) (individualios pagalbos neįgaliajam specialisto(-ės)) Kaune.

Apie mus:

“Socialinis taksi” tai – vienas iš pirmųjų socialinių verslų Lietuvoje, kuris leidžia žmonėms su negalia tapti mobilesniais ir savarankiškesniais. 

Mūsų teikiamos paslaugos užtikrina įvairią negalią turinčių žmonių saugų ir patogų keliavimą net 8 skirtinguose Lietuvos vietose: Vilniuje, Vilniaus rajone, Klaipėdoje, Klaipėdos rajone, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje bei Zarasų rajone, nuo 2021-ųjų metų taip pat ir Kaune, Kauno rajone bei Jonavoje.

Socialinis taksi nėra tradicinis taksi, vežantis iš taško A į tašką B. Šis taksi yra orientuotas į individualius žmogaus poreikius bei neįgaliojo nepriklausomybę nuo kitų. Užsienyje įrengti ir specialiai pritaikyti automobiliai leidžia kelionės metu saugiai jaustis vežimėlyje, o asmeniniai vairuotojai-asistentai, ne tik nuveža į reikiamą vietą, nuneša daiktus, suteikia palydą, tačiau naudodami specialią nuleidimo ir pakėlimo įrangą, gali nukelti žmonės iš neįgaliajam nepritaikytų butų daugiabučiuose.

Darbo pobūdis:

Reikalavimai kandidatui:

Mes siūlome:

Motyvacinių laiškų bei gyvenimo aprašymų adresu administracija@zmogui.lt lauksime iki balandžio mėn. 18 dienos. Atrinktus dalyvius informuosime asmeniškai.