Socialinis taksi ieško Vairuotojo (-os)- asistento (-ės) Kaune!

Socialinis taksi" ieško Vairuotojo (-os)- asistento (-ės) (individualios pagalbos neįgaliajam specialisto(-ės)) Kaune

Apie mus:

“Socialinis taksi” tai – vienas iš pirmųjų socialinių verslų Lietuvoje, kuris leidžia žmonėms su negalia tapti mobilesniais ir savarankiškesniais. 

Mūsų teikiamos paslaugos užtikrina įvairią negalią turinčių žmonių saugų ir patogų keliavimą net 8 skirtinguose Lietuvos vietose: Vilniuje, Vilniaus rajone, Kaune, Klaipėdoje, Klaipėdos rajone, Panevėžyje, Visagine bei Zarasų rajone.

Socialinis taksi nėra tradicinis taksi, vežantis iš taško A į tašką B. Šis taksi yra orientuotas į individualius žmogaus poreikius bei neįgaliojo nepriklausomybę nuo kitų. Užsienyje įrengti ir specialiai pritaikyti automobiliai leidžia kelionės metu saugiai jaustis vežimėlyje, o asmeniniai vairuotojai -asistentai, ne tik nuveža į reikiamą vietą, nuneša daiktus, suteikia palydą, tačiau naudodami specialią nuleidimo ir pakėlimo įrangą, gali nukelti žmonės iš neįgaliajam nepritaikytų butų daugiabučiuose.

Paslauga vykdoma už simbolinį vienkartinį mokestį. “Socialinis taksi” paslaugas galima užsisakyti el. Sistemos pagalba tinklalapyje www.socialinistaksi.lt bei telefonu +37068744001.

Darbo pobūdis:

Reikalavimai kandidatui:

Mes siūlome:

Motyvacinių laiškų bei gyvenimo aprašymų adresu administracija@zmogui.lt lauksime iki š.m. spalio mėn. 31 d. Atrinktus dalyvius informuosime asmeniškai.