Socialinis taksi nemokamai teikiamos pavėžėjimo paslaugos Vilniuje

Nuo 2020 m. liepos mėn. Socialinis taksi vykdo projektą „Socialinio taksi“ klientų įgalinimas dalyvauti ekonominiame gyvenime, teikiant jiems individualias transporto paslaugas". Projektu siekiame didinti negalią turinčių žmonių mobilumą, teikiant jiems pavėžėjimo paslaugas į/iš ekonominio užimtumo vietų.

Nemokamai teikiamos pavėžėjimo paslaugos

Projekto vykdymo laikotarpiu nemokamai teiksime pavėžėjimo paslaugas asmenims su negalia gyvenantiems Šiaurinėje ir Pietinėse Vilniaus teritorijose. Į šias teritorijas patenka:

Naujininkų seniūnija, Salininkai, Užusieniai, Kuzmiškės, Mickūnai, Kelmija, Pupinė, Raisteliai, Marciniškės, Baltoji Vokė, Klebniškės, Kirtimai, Burbiškės, Liepkalnis, Markučių vakarinė dalis, Paupys (Senamiesčio dalis), taip pat Senamiesčio dalis tarp Pylimo g. ir Naujamiesčio, Naujamiestis (į pietus nuo Savanorių pr.), Vilkpėdė, Lazdynai (rytinė dalis),Žirmūnų seniūnija, Šnipiškės, Saltoniškės (dalis tarp Panoramos ir Pedagoginio), Verkiai (dalis prie Ozo ir Siemens), Šeškinė (visas kalnas prie Akropolio ir stadiono griaučių).

Techniškai pritaikytas automobilis

Vykdomo projekto rėmuose taip pat techniškai pritaikysime dar vieną automobilį tam, jog užtikrintumėm didesnį paslaugų prieinamumą ir klientų mobilumą Vilniaus mieste.

Smūginė kampanija

2021 m. eigoje visuomenei pristatysime smūginę kampaniją. Viena iš smūginės kampanijos dalių - interaktyvus renginys Vilniaus centre, kurio metu „Socialinio taksi“ klientai bus kviečiami į konsultacijas su įvairių įmonių ir savanorius priimančių organizacijų atstovais. Norėdami daugiau sužinoti apie renginį, sekite mūsų naujienas!

Jei gyvenate ar esate registruotas vienoje iš aukščiau nurodytų teritorijų, susisiekite su Socialinis taksi operatoriais telefonu +370 687 44001 ir jau šiandien keliaukite nemokamai!

Projektas „Socialinio taksi“ klientų įgalinimas dalyvauti ekonominiame gyvenime, teikiant jiems individualias transporto paslaugas" finansuojamas iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.