Kodėl mums reikalinga Jūsų parama?

„Socialinis taksi“ – unikali paslauga, kuri padeda užtikrinti judėjimo negalią turinčių žmonių kelionių organizavimą į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimą ir kt.).

Vienas iš veiksnių kliudančių sėkmingai judėjimo negalią turintiems žmonėms integruotis į ekonominį ir kultūrinį gyvenimą yra ribotos galimybės pasiekti šias vietas. Tam įtakos turi ne tik silpnai išvystytas aplinkos pritaikymas (ypač infrastruktūra bei viešasis transportas), bet ir ekonominės bei psichologinės priežastys.

„Socialinis taksi“ suteikia galimybę nevaržomai judėti, tapti mobilesniais, lankytis įvairiose vietose, vykti į darbus ar mokslus. „Socialinis taksi“ nėra vien tik negalią turinčių žmonių vežimas, tai ir pagalba išeinant iš namų iki automobilio, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Viskas, kas užtikrina žmogaus turinčio negalią savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų. Didelis dėmesys programoje yra skiriamas paslaugos kokybei: automobilio vairuotojai (darbuotojai, savanoriai) apmokyti būtinosios pagalbos, bendravimo ir kitų svarbių įgūdžių.

Tam, kad galėtume užtikrinti veiklos tęstinumą ir plėtrą, reikalinga žmonių ir įmonių finansinė parama. Surinktos lėšos yra skiriamos „Socialinio taksi“ koordinavimui ir plėtrai.


Paremk laisvę judėti - skirk 1,2%

Kaip skirti 1,2% Socialiniam taksi?


Pavadinimas: Socialinis taksi
Paramos gavėjo kodas: 305650211

 1. Prisijunkite prie EDS
 2. Pasirinkite skiltį DEKLARAVIMAS > Pildyti formą > Prašymas skirti paramą.
 3. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.4.
 4. Įveskite asmeninius duomenis ir šiuos laukelius (juos užpildyti būtina):

 5. ❗5 laukelyje pasirinkite mokestinį laikotarpį - 2020,

  ❗6S langelyje pažymėkite varnelę;

  ❗E1 laukelyje pasirinkite skaičių 2;

  ❗E2 laukelyje įrašykite 305650211;

  ❗E3 laukelyje įrašykite SOCIALINIAM TAKSI;

  ❗E4 laukelyje 1,2;

  ❗E5 laukelyje - 2021 (paramą vėliausiai galite skirti iki 2024 m., jei norite paramą skirti ilgiau nei vienerius metus).
 6. Patikrinkite, ar viską užpildėte teisingai.
 7. Viršuje kairėje pasirinkite “Pateikti deklaraciją”

Paremk laisvę judėti - skirk 1,2%