Kodėl mums reikalinga Jūsų parama?

„Socialinis taksi“ – unikali paslauga, kuri padeda užtikrinti judėjimo negalią turinčių žmonių kelionių organizavimą į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimą ir kt.).

Vienas iš veiksnių kliudančių sėkmingai judėjimo negalią turintiems žmonėms integruotis į ekonominį ir kultūrinį gyvenimą yra ribotos galimybės pasiekti šias vietas. Tam įtakos turi ne tik silpnai išvystytas aplinkos pritaikymas (ypač infrastruktūra bei viešasis transportas), bet ir ekonominės bei psichologinės priežastys.

„Socialinis taksi“ suteikia galimybę nevaržomai judėti, tapti mobilesniais, lankytis įvairiose vietose, vykti į darbus ar mokslus. „Socialinis taksi“ nėra vien tik negalią turinčių žmonių vežimas, tai ir pagalba išeinant iš namų iki automobilio, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Viskas, kas užtikrina žmogaus turinčio negalią savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų. Didelis dėmesys programoje yra skiriamas paslaugos kokybei: automobilio vairuotojai (darbuotojai, savanoriai) apmokyti būtinosios pagalbos, bendravimo ir kitų svarbių įgūdžių.

Tam, kad galėtume užtikrinti veiklos tęstinumą ir plėtrą, reikalinga žmonių ir įmonių finansinė parama. Surinktos lėšos yra skiriamos „Socialinio taksi“ koordinavimui ir plėtrai.


Paremk laisvę judėti - skirk 1,2%

Kaip skirti 1,2% Socialiniam taksi?


Pavadinimas: Socialinis taksi
Paramos gavėjo kodas: 305650211

 1. Prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos
 2. Pasirinkite būdą, kuriuo prisijungsite prie sistemos. Patogiausia tai padaryti tiesiog per el. bankininkystę.
 3. Šone kairėje pasirinkite „Pildyti formą“
 4. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“
 5. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.4 bei pasirinkite formą pildyti „Tiesiogiai portale“
 6. Užpildykite asmeninę informaciją lietuviškomis raidėmis
 7. Užpildykite informaciją apie organizaciją
  Pastaba. E5 laukelio pildymas: 2024 (jeigu paramą Socialiniam taksi planuojate skirti 5 metus iš eilės) arba 2020 (jeigu paramą Socialiniam taksi skiriate tik už 2020 mokestinius metus)
 8. Patikrinkite, ar viską užpildėte teisingai.
 9. Viršuje kairėje pasirinkite “Pateikti deklaraciją”

Paremk laisvę judėti - skirk 1,2%