Rėmėjai ir partneriai

Socialinis taksi veikia rėmėjų pagalba. Dėkojame jau prisidedantiems ir palaikantiems Socialinį taksi. Taip pat esame atviri ir ieškome partnerių Socialinio taksi plėtrai ir stiprinimui.


Nyderlandų fondas R.C. Maagdenhuis

Olandų fondas, remiantis socialinius projektus. Dėkojame už suteiktą galimybę turėti pirmuosius Baltijos šalyse Socialinio taksi automobilius Vilniaus ir Klaipėdos miestuose.

OSFL projektai

Viešoji įstaiga „OSFL PROJEKTAI“ (OSFLP) yra pelno nesiekiantis viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas yra inicijuoti projektus bei programas remiančias pelno nesiekiančių organizacijų plėtrą bei veiklą Lietuvoje. „Socialinis taksi“ yra finansuojamas „OSFL PROJEKTŲ“ pagalba. www.osfl.lt

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Šios programos dėka galėjome įsigyti ir pritaikyti naująjį Vilniaus Socialinio taksi automobilį, užtikrinti darbuotojų atlygį, pasirūpinti programos reprezentacinėmis priemonėmis.

Vilniaus savivaldybė

Vilniaus savivaldybė prisideda organizuojant Socialinį taksi, kuris veikia Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje programos rėmuose.

Klaipėdos savivaldybė

Klaipėdos savivaldybė prisideda organizuojant Socialinį taksi, kuris veikia Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje programos rėmuose.

True story

Dėkojame už naująjį internetinį sprendimą, patogią ir išvaizdžią internetinę svetainę.

Socialinių paslaugų informacijos centras

Klaipėdoje veikiantis Socialinių paslaugų informacijos centras - puiki vieta norint sužinoti apie visas socialines paslaugas teikiamas Klaipėdos mieste.